В Полтаві відкрили центр допомоги внутрішнім переселенцям

Громадська організація «Небайдужі жінки Донбасу» тримала власний центр в Полтаві по вулиці Героїв Сталінграду 28.

В Полтаві ГО працює ще з початку року. Основне завдання організації – допомога внутрішнім переселенцям.

«Наша допомога – багатоаспектна. Допомагаємо людям, які опинилися в складній життєвій ситуації з пошуком житла, роботи, з продуктами харчування, одягом. Ми завжди мріяли про розширення, адже часто нашій діяльності банально не вистачало місця для реалізації», - розповідає голова організації Юлія Плужник.

Поки що кімнати центру пусті, хоча жінки вже розпланували яке призначення вони матимуть. В центрі планують відкрити перукарню, послуги з ремонту одягу. Але найперше – відкриття гуртків для дітей.

«У нас є кілька гуртків для малечі за різними направленнями. Це і розвиваючі заняття, і активні фізичні, і такі, що допомагають дитині пристосуватись до нового для неї навколишнього середовища. Аби діти продовжували нормальний розвиток, не замикалися у собі ми багато уваги приділяємо саме психологічній реабілітації», - каже Юлія Плужник.

Наразі в Полтаві зареєстровано 8335 внутрішньо переміщених осіб, з них 1838 – це діти. Майже половина переселенців зареєстрована у ГО «Небайдужі жінки Донбасу».

Відкривав центр міський голова Полтави Олександр Мамай.

«Одне з найголовніших завдань міської влади – не просто разово надати ту чи ту допомогу, а постійно бути у курсі того, як живеться їм у нашому місті, які проблеми чи труднощі виникли і разом вирішувати їх. Нині ми допомогли знайти приміщення, у майбутньому –посприяємо у «наповненні» кімнат необхідними речами», - зауважив очільник міста.

91 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов