У Полтавській міській раді не розповідають, як депутати відвідують сесії

Полтавська міська рада відмовила представникам Громадського руху ЧЕСНО надати інформацію про відвідування депутатами ПМР засідань ради та засідань комісій.

Про це повідомив експерт руху ЧЕСНО Сергій Огородній. За його словами, Полтавська міська рада виявилася абсолютно закритою в цьому плані, на відміну від Обласної ради, яка оперативно надала всю необхідну інформацію.

Проте, експерти руху знають законний шлях отримати цю інформацію – за допомогою депутатського запиту. Огородній розповів, що вони домовилися з народними депутатами, які надішлють на адресу міської ради депутатський запит. Згідно чинного законодавства, міська рада буде забов’язана відповісти на нього. Тому про прогульників міської ради скоро стане відомо.

Крім того, депутати Полтавської МР зовсім не користуються своїм правом надсилати депутатські звернення. Депутати останньої каденції не відправили жодного звернення. В порівнянні з обласної радою, то депутати їх написали близько 80.

16 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов