Нардеп з Полтавщини пожалівся, що його закони не доходять до голосування

Народний депутата від Полтавщини Олег Кулініч вважає, що з нинішнім підходом до прийняття законопроектів українці не відчують реальної децентралізації. На думку Кулініча ключовим процесом, який виведе економіку України з кризи, є наведення ладу в земельних відносинах.

Крім цього нардеп пожалівся, що його законопроекти, які спрямовані на покращення економічної ситуації в країні ігноруються та навіть не доходять до сесійної зали.

« Протягом минулої сесії ми разом з колегами по аграрному комітету напрацювали великий масив законопроектів, щоб цю ситуацію виправити. Але, на жаль, вся ця робота, дає дуже мало результатів, тому що ці законопроекти не тільки не голосуються, але й навіть не доходять до сесійної зали. Без прийняття цих законопроектів усі розмови про децентралізацію так і залишаться розмовами, гаслами і обіцянками. І люди на місцях децентралізації не відчувають», - написав Олег Кулініч на власній сторінці у Facebook.

78 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов