На Полтавщині за серпень відремонтували майже 10 тисяч кв.м ямковості на дорогах

З початку року на замовлення Служби автомобільних доріг у Полтавській області на автодорогах загального користування ліквідовано 169 804 м2 ямковості на 1309 км доріг.

За серпень місяць 2015 року на автомобільних дорогах загального користування ліквідовано 9 821 м2  ямковості на 28 км доріг, що складає 5,7 % від виконаних робіт з початку року, у тому числі на автодорогах:

- державного значення –5 729 м2 на 12 км доріг;

- місцевого значення – 4 092 м2 на 16 км доріг.

На ліквідації ямковості щоденно працювало від 2 до 12 бригад дорожніх робітників ДП «Полтавський облавтодор».  Для підготовки місць проведення ямкового ремонту задіяно від 1 до 6 дорожніх навісних фрез.  В області працював1 асфальтобетонний завод,  який розташований в с. Мачухи Полтавського району.

За звітний період випущено 594 тонни гарячої асфальтобетонної суміші. Також на дорогах загального користування працювала 1 машина для ремонту покриття струменевим способом «УЯР-1».

Роботи з ліквідації ямковості з початку року виконані:

- із застосуванням гарячих асфальтобетонних сумішей – 77 871 м2;

- із застосуванням холодних асфальтобетонних сумішей – 7 352м2;

- за допомогою ремонтерів – 209 м2;

- струменевим методом – 3 594 м2;

- методом просочення та чорним щебенем – 5 036 м2;

- із застосуванням інших органо-мінеральних сумішей – 75 742 м2.

Служба автомобільних доріг у Полтавській області просить учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей і  звертається до водіїв бути уважними та неухильно виконувати вимоги дорожніх знаків щодо обмеження руху на ділянках проведення ремонтних робіт.

Щоденну інформацію щодо ліквідації ямковості на автомобільних дорогах загального користування можна отримати на сайті Служби автомобільних доріг у Полтавській області.

29 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов