Розетка: текстові маркери допоможуть школяреві у навчанні

Текстові маркери зроблять навчання простішим: виділення важливої інформації допоможе запам'ятати її краще. Про те, які маркери краще вибрати для школяра і на що звернути увагу при покупці, розповіли фахівці онлайн-магазину Rozetka.com.ua.

Перші моделі, що потрапили на східноєвропейський ринок, випускалися під брендом Flo-master. Тоді це слово міцно вкоренилося в декількох мовах. А слово «маркер» прижилося пізніше.

Текстові маркери залишають на папері яскравий, насичений слід. Однак його головна цінність — це «прозорість» для тексту. Лінія, проведена поверх написаного рядка, стане для неї кольоровим фоном. Найсвітліші, яскраві, навіть їдкі кольори — у флуоресцентних маркерів.

Маркери розрізняються за типом і якістю фарби. Деякі залишають настільки вологий слід, що він наскрізь просочує тонкий папір. Зрозуміло, більше цінуються маркери, слід яких не проступає зі зворотного боку аркуша. У найякісніших моделях використовуються чорнила на водній основі. Вони кращі за спиртові, так як більш довговічні, до того ж позбавлені неприємного запаху. Саме такі інструменти рекомендується купувати для дітей. Зазвичай їх слід не передається по факсу або при ксерокопії. Особливо, якщо використовувати світлі відтінки.

Крім цього, можна звернути увагу на інші параметри. Наприклад, маркер Bright Liner XL BIC відрізняється зручною ергономічною формою. Завдяки звуженому грифу нею зручно писати, повертаючи під будь-яким кутом. Розглянути цю модель можна тут http://rozetka.com.ua/bic_891405/p3593862/.

Марка Buromax підійшла до питання ергономіки по-своєму. Традиційний широкий корпус маркерів доповнений боковими гумовими вставками. Стильно виглядають моделі марки Centropen c акуратним круглим корпусом. Вони стійкі до висихання — здатні протриматися до п'яти днів без ковпачка.

При виборі маркерів слід звертати увагу на довговічність, вид і якість фарби. Крім цього важливо вибрати відповідну ширину наконечника і корпус, який буде комфортний у використанні. Зручні моделі яскравих кольорів зроблять роботу з текстом легшою і приємнішою.

Повний текст статті від «Розетки» можна прочитати на сайті B2Blogger.com.
132 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует