Через збій системи, під час голосування за зміни Конституції голос нардепа з Полтавщини зарахувало як «за»

Олег Кулініч пояснив, що під час голосування за зміни до Конституції України, яке пройшло вчора, 30 серпня, його голос було помилково зараховано «за», хоча він «утримався». Про це нардеп написав на власній сторінці у Facebook.

«Під час голосування за президентський законопроект щодо внесення змін до Конституції через технічний збій системи мій голос помилково було зараховано «за», хоча під час голосування я «утримався». Я одразу направив заяву до апарату Верховної Ради з проханням вважати результатом мого голосування – «утримався», і не розумію, чому її досі немає на сайті ВР», - написав Кулініч.

Нагадаємо, вчора в Верховній Раді пройшло голосування за зміни до Конституції України в графі децентралізації влади. Депутати підтримали зміни, після чого почалися криваві сутички під будівлею ВР в Києві. Один з протестуючих кинув у натовп бойову гранату. В результаті конфлікту загинуло вже троє правоохоронців.

Також Олег Кулініч висловився свою позицію щодо нової Конституції.

«З одного боку, на словах – це крок вперед в плані децентралізації, розширення повноважень місцевого самоврядування. З іншого, – прописані у проекті зміни, не призведуть до реальної фінансової самостійності місцевого самоврядування. Більше того, розширені повноваження так званого «префекта» – представника Президента у регіонах – це шлях до жорсткої централізації влади на місцях. Зміни до Конституції дають йому можливість суттєвого впливу на рішення органів місцевого самоврядування – префект може у будь-який час зупиняти дію актів місцевого самоврядування. І це при тому, що змінами взагалі не передбачено інституту висловлення недовіри префекту, який існує у чинній редакції Конституції щодо голів РДА та ОДА. Тому особисто в мене виникає питання – невже це чергова «заміна табличок», і нинішні повноваження голів РДА та ОДА насправді не тільки не скоротяться, а в чомусь навіть розширяться? І такі питання виникають щодо багатьох пропонованих змін до Конституції. Саме тому я і утримався під час голосування», - роз’яснив свою позицію нардеп з Полтавщини.

212 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов