Сувеніри чи зброя: на Сорочинському ярмарку зафіксовані перші правопорушення

На Сорочинському ярмарку затримали двох чоловіків які мали при собі велику кількість ножів та кін жалів без жодних документів.

Про це повідомив очільник обласної міліції Олег Бех. Наразі зброю вилучили та направили на дослідження до НДЕКЦ при УМВС України в Полтавській області.

Як повідомляється в деяких ЗМІ, чоловіки, яких затримали є вихідцями з Луганської області.

Як наголосили в УМВс Полтавщини, такі масові заходи - це золота пора для різного роду крадіїв та інших порушників законності, тому правоохоронці Полтавщини вживають всіх можливих заходів для того, щоб законослухняні громадяни змогли спокійно, з користю та задоволенням, провести час на території ярмарку.

18 серпня працівники ДСО області взяли участь у проведенні загального інструктажу правоохоронців УМВС Полтавщини, що залучені на охорону громадського порядку. Працівникам міліції були поставлені конкретні завдання щодо належної охорони майна та безпеки громадян, припинення та розкриття правопорушень.

- Працівники ДСО Полтавщини, залучені до охорони об'єктів Сорочинського ярмарку, повинні не лише забезпечити належну охорони майна та безпеку громадян, але й гідно представити Державну службу охорони при МВС України, правоохоронні органи в цілому, на цьому всеукраїнському, і без перебільшення можна сказати міжнародному, заході, - відзначив начальник Управління ДСО Полтавщини Михайло Кононенко.

131 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов