Керівництво однієї з полтавських лікарень вимагає у працівників відмовитися від індексації заробітної плати

Керівництво Полтавської обласної дитячої лікарні вимагає від своїх працівників добровільної відмови від індексації заробітної плати. Таке рішення керівництво аргументувало посилаючись на лист-роз'яснення від Державної інспекції з питань праці.

Як нам повідомили самі працівники медичного закладу, керівництво вимагає у них написати письмові відмови на проведення індексації заробітних плат. При цьому не пояснює ані причини такого рішення, ані терміни, на які буде введено обмеження.

В доказ законності такої вимоги керівництво лікарні роздало працівникам лист-роз'яснення від Державної інспекції з питань праці, де йдеться про те, що «власник або уповноважений ним орган має право змінювати умови оплати праці в бік зниження». Чи має цей лист юридичну силу працівники не впевнені, адже на ньому немає жодного підпису чи штампу.

Довідка:Індексація — встановлений актами законодавства України механізм підвищення грошових доходів громадян, що дає можливість частково або повністю відшкодовувати їм подорожчання споживчих товарів і послуг. Індексація є частиною державної системи соціального захисту громадян, спрямованою на підтримання купівельної спроможності їхніх грошових доходів, особливо соціально вразливих верств населення — пенсіонерів, інвалідів, неповних і багатодітних сімей, а також молоді, яка навчається.

За словами однієї з працівниць дитячої обласної лікарні (своє ім’я жінка воліє не називати, побоюючись «репресій» з боку керівництва), головний лікар  погрожує звільненням всім тим працівникам, які відмовляються писати заяви.

Наразі працівники масово відмовляються писати ці заяви і сподіваються, що розголос у пресі допоможе вплинути на дії керівництва лікарні, адже рівень заробітної плати працівників медустанови не на високому рівні, тому отримання своєрідної надбавки, для багатьох є просто необхідністю.

Зв’язатися з головним лікарем даного медичного закладу, щоб отримати пояснення з цього приводу нам не вдалося. Як нам повідомили, Кінаш Наталія Володимирівна наразі знаходиться на лікарняному.

411 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов