Лідер ГО «Наша Полтава» пропонує розпустити люстраційну комісію

Лідер громадської організації «Наша Полтава» Тарас Токар в офіційному зверненні до голови Полтавської обласної ради Петра Ворони запропонував розпустити Комісію з питань люстрації Громадської ради при Полтавській обласній раді.

Про це повідомили в прес-службі ГО «Наша Полтава». На думку Тараса Токаря, ця комісія не тільки не співпрацювала з депутатським корпусом Полтавської обласної ради, а й не наважилася жодного разу за час свого існування звітувати про свою роботу керівництву обласної ради.

«Громадська комісія з питань люстрації Громадської ради при Полтавській обласній раді, яку очолює Ігор Кіянчук, жодного разу за весь час свого існування не звітувалася Полтавській обласній раді», - наголосив Тарас Токар. Такі відомості він отримав у відповідь на інформаційний запит.

Із відповіді також випливає, що керівництво Полтавської обласної ради не знає і про склад Громадської комісії з питань люстрації, а також керівництво обласної ради не може дати оцінки "люстраційної" комісії Громадської ради. У листі-відповіді на запит ГО «Наша Полтава» про це немає жодного слова. І це стає зрозуміло, бо "люстраційна" комісія Кіянчука не надавала керівництву обласної ради жодної інформації.

Лідер «Нашої Полтави» переконаний, що комісія з нульовою діяльністю і надто гучною назвою не потрібна у Громадській раді при Полтавській обласній раді. При цьому, Тарас Токар має сумнів, що у голови цієї комісії Ігоря Кіянчука вистачить совісті скласти з себе повноваження за власним бажанням.

128 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов