Головко: «Через законодавство інколи гальмуються ініціативи»

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко в ефірі програми «Рибний день» на ГромадськомуТБ. Полтава розповів, що заважає якісній роботі адміністрації.

«Багато чого хочеться зробити швидко. Але так сьогодні відбудована система державної машини, що не всі ініціативи можуть робитися швидко. Є багато процедурних речей, які затягуються, бо для кожного документу потрібні певні процедури, а кожна процедура передбачає певний термін», - каже Головко.

Останнім прикладом проблеми затягування Валерій Головко назвав нездатність якісного проведення конкурсу, ініційованого громадськістю, на визначення підприємства, яке проведе енергетичний аудит.

«Ми намагаємося уникнути від проведення тендеру – зменшуємо суму. А громадськість каже, що нам потрібно розширити коло питань. Але ж тоді доведеться за ті ж гроші – 500 тисяч гривень, проводити тендер, процедура якого 2 місяці. А ми вже кожне питання прив’язали до конкретної суми. Перша сума, що вже виділена – 99 тисяч, стосується виключно формату з’ясування тарифів. Наступна сума в 99 тисяч буде направлена на проведення аналітичного аудиту. Третя – на щось інше. Вони хочуть, щоб всю суму виділили зразу і ми не проти, але для цього треба змінити законодавство України. Тому інколи складається враження, що все гальмується і нічого не робиться», - наголосив Валерій Головко.

Повну версію інтерв’ю з очільником Полтавщини можна переглянути за посиланням.

27 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов