В Полтаві згадають американського «брудного натураліста»

16 серпня о 18:00 в хостелі «Sofa» (вул. Лідова 12/9) відбудеться вечір пам’яті американського письменника Чарлза Буковскі. Крім того, полтавці матимуть змогу переглянути документальну стрічку про автора – «Born into this».

Чарлз Буковскі – американський письменник німецького походження. Буковскі – один із найяскравіших представників так званого «брудного натуралізму». Більшу частину життя автор важко працював, щоб заробити на кусень хліба і лише напередодні старості отримав визнання.

Не дивлячись на те, що в себе на Батьківщині Чарлз добре відомий, як поет, в Україні його поетичні тексти жодного разу не виходили друком. Саме тому організатори вирішили присвятити першу частину заходу віршованій творчості Буковскі. До читань долучаться «маґнумці» Роман Коржик, Іра Мисник, Роман Повзик, Анна Єгорова, Денис Стерн та Макаренко.

Друга частина – перегляд фільму про автора «Born into this». Це одна з небагатьох, якщо не єдина документальна стрічка про Буковскі. Побудована на основі його інтерв’ю та спогадів друзів, вона має на меті показати автора таким, яким він був насправді.

Організаторами заходу стало незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus». За словами одного з «маґнумців», Романа Коржика, Чарлз Буковскі – яскравий приклад того, що «наполеглива праця завжди приносить результат в літературі»:

– Буковскі – приклад для будь-якого письменника. Жодні обставини не змусили його кинути улюблену справу.

Захід матиме благодійний характер. Мінімальний благодійний внесок на вході: 20 гривень. Зібрані кошти будуть передані в Полтавський Батальйон Небайдужих.

З приводу питань: 099-416-23-68.

Денис Старостін, незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus»

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов