Чи стане модернізація трендом Полтави

Студентська рада на чолі з Олегом Слизьком зібрали активних полтавців за круглим столом, щоб спільно вирішити, яким чином модернізувати рідне місто.

Місце для зустрічі вибрали символічне – Кадетський корпус, точніше те, що від нього залишилося. Як розповів Олег Слизько, учасник міжнародного оргкомітету «Студреспубліки», таке місце було обрано не випадково: «Це місце ми вибрали недарма. Адже Кадетський корпус по праву вважається справжньою раною на живому організмі. Під час нашої роботи ці руїни будуть тиснути на наші мізки і даватимуть нам додаткову мотивацію плані того, що Полтава може перетворитися на таке саме місце, як Кадетський корпус».

На засіданні круглого столу були присутні голова Полтавської обласної ради Петро Ворона та колишній міський очільник Полтави Андрій Матковський.

Чи стане модернізація трендом Полтави (фото) - фото 1

 Чи стане модернізація трендом Полтави (фото) - фото 1

Учасники засідання обговорили найболючіші проблеми міста. Адже на думку учасників, яку сферу не візьми у розвитку міста, вона потребує оновлення, реформ і інновацій.

«Прийнято говорити, що Полтава – це духовна столиця. Але щоб Полтава була дійсно духовною столицею, потрібно, щоб влада була абсолютно щирою, українською і духовною. Коли полтавській міській владі стане близькою українська мова, українська культура, звичаї, вони намагатимуться зберегти її і приумножити", - поділився враженнями Ворона.

Матковський Андрій закцентував увагу присутніх та тому, як зацікавити інвесторів. «Модернізація Полтаві просто необхідна. І в мене, як економіста виникає питання, де взяти гроші. Тому що ідей у нас з вами буде дуже багато, але як їх реалізувати і де взяти кошти. Ми розробили програму, яка охоплює період до 2020 року. Мета програми – створити Полтаву, як туристичний центр України», - наголосив Андрій Всеволодович.

На засіданні порушувалися питання, що може стати головною родзинкою Полтави.

Чи стане модернізація трендом Полтави (фото) - фото 2

 Чи стане модернізація трендом Полтави (фото) - фото 2

Чи стане модернізація трендом Полтави (фото) - фото 3

 Чи стане модернізація трендом Полтави (фото) - фото 3

Чи стане модернізація трендом Полтави (фото) - фото 4

 Чи стане модернізація трендом Полтави (фото) - фото 4

80 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов