У Полтаві швидкими темпами росте злочинність

Начальник Полтавського міського управління міліції Євген Чернега відзвітувався про роботу відомства з початку року.

Стан злочинності у місті Полтави значно зріс у порівнянні з минулим роком. Так у 2015 році зареєстровано близько 3200 кримінальних правопорушень, у порівнянні з минулим роком, їх кількість зросла більше ніж на 800. З початку року правоохоронними органами розкрито близько 1300 злочинів.

Найбільша кількість злочинів пов’язана з крадіжками різних форм власності – 1500 випадків. Станом на сьогодні 38% розкрито. Правоохоронці відмічають, що почастішали випадки крадіжок з автотранспорту – 111 фактів зафіксовано, 54 лишаються нерозкритими.

Друге місце по кількості займають шахрайства. З початку поточного року зафіксовано 440 випадків, розкрито менше половини (200).

За вказаний період було викрадено 35 автівок, лише 5 з них було повернено власнику. Цікавий факт – найбільше автомобілів викрадають в Октябрському районі міста.

Що стосується тяжких злочинів. То на території міста було скоєно 8 вбивств, всі вони розкриті. Розбійні напади – 15 (13 розкрито), 7 фактів нанесення тяжких ушкоджень, всі вони розкриті. А от стосовно грабежів, то тут статистика не така позитивна. З 110 випадків, розкрито лише 44.

Росте злочинність і серед неповнолітніх. У 2015 році зафіксовано 45 правопорушень (23 – у минулому році).

Негативна статистика і в сфері незаконного обігу наркотиків. Для порівняння у 2014 році таких фактів було 93, у поточному році – 130.

Загалом у Полтаві простежується тенденція росту злочинності практично у всіх категоріях.

210 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов