У Полтаві на території пологового будинку аптеки завищували ціни

Територіальне відділення АМКУ, за результатами розгляду справи,  ТОВ «ТВА-ГРУПП»  встановило вищі ціни реалізації на окремі лікарські засоби та вироби медичного призначення у аптечному пункті № 7 аптеки № 10, що розташований на території пологового будинку в порівнянні з деякими аптечними закладами Товариства по м. Полтава, за рахунок застосування вищих торгівельних націнок та в окремих випадках за рахунок автоматичної дооцінки програмою товарів до поточної ціни.

При дослідженні було враховано специфіку закладу охорони здоров'я та перелік лікарських засобів та виробів медичного призначення, що був наданий Міським клінічним пологовим будинком м. Полтави.

У відповідь на рекомендації адміністративної колегії територіального відділення щодо усунення причин виникнення порушень законодавства про захист економічної конкуренції й умов, що їм сприяють,  ТОВ «ТВА-ГРУПП» повідомило, що підприємством  внесено зміни в схему ціноутворення товарів в аптечному пункті № 7 аптеки № 10 із застосуванням торгівельної націнки, яка не призводить до здорожчання лікарських засобів та виробів медичного призначення в аптечному пункті № 7 аптеки № 10 на території пологового будинку в порівнянні з іншими аптечними закладами Товариства по м. Полтава.

Отже, рекомендації адміністративної колегії територіального відділення ТОВ «ТВА-ГРУПП» були виконані.

Оскільки порушення було усунено в ході розгляду справи та не призвело до суттєвого обмеження чи спотворення конкуренції, не завдало значних збитків окремим  особам чи суспільству, адмінколегія відділення прийняла рішення про закриття розгляду справи без прийняття рішення по суті.

22 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов