На Полтавщині близько десяти годин шукали трирічного хлопчика

Починаючи з 22-гої аж до 8-ї ранку, батьки, міліція, кінологи з пошуковими собаками і місцева громада перевірили кілька десятків гектар полів, домогосподарств і будов селища Градизьк Глобинського району. Близько 8-ї пошукова операція увінчалася успіхом.

Хлопчика побачила сусідка. Приголубивши наляканого малюка, жінка передала його здоровим і неушкодженим до рук правоохоронцыв. Як з’ясувалося, після тривалої прогулянки вечірнім селищем, він заснув у покинутому легковому автомобілі, який стояв на території одного із домогосподарств, повідомили в ВЗГ УМВС України в Полтавській області.

Ярослав Іванов, виконувач обов’язків керівника кримінальної міліції у справах дітей УМВС, який брав участь у пошуках малюка, зауважив, що результати пошукової операції були б кращими, якби батьки звернулися по допомогу до міліції відразу після її зникнення. У цьому конкретному випадку роботу пошукових груп після 22-ї ускладнила темрява.

"Розшукуючи хлопчика своїми силами, батьки втратили майже дві години. Час за таких обставин завжди має вагоме значення, оскільки від оперативності і своєчасності вжиття необхідних заходів залежать результат. Слід пам’ятати, що, коли мова йде про зникнення дитини, на кону – її життя і здоров’я", - розповів правоохоронець.

Тож майор міліції радить не зволікати із викликом міліції та наголошуэ, що у світлий час доби пошуки проходять значно ефективніше.

366 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов