Сьогодні Полтавщина разом з усією Україною відзначає День ВДВ

Високомобільні десантні війська Збройних Сил України - високомобільний рід військ, до складу якого входять  повітряно-десантні та аеромобільні частини Збройних Сил України.

Вони призначені для виконання бойових завдань (ведення бойових дій), які неможливо виконати (вести) іншими силами та засобами збройної боротьби у тактичному та оперативному тилу ворога, цілеспрямовано готуються для активних бойових дій в тилу противника - дій у ході ведення оборонних (контрнаступальних), спеціальних (антитерористичних) та миротворчих операцій.

З'єднання, частини і підрозділи високомобільних десантних військ - діють як повітряний десант та ведуть десантно-штурмові (аеромобільні) дії.

ВДВ В АТО 3

Саме аеромобільні та повітряно-десантні бригади на початку військових дій на Донбасі, коли більшість військ була деморалізована та не готова вступити в бій показали рішучість, професіоналізм, честь та вірність присязі. Саме вони своїм прикладом підтримали інших військових.

Ветерани-десантники першими повернулися з запасу до своїх бригад і стали з бойовими товаришами пліч опліч на сході країни.

Сьогодні через військові комісаріати Полтавщини щодня поповнюються ряди десантників військовослужбовцями контрактниками та призовом за мобілізацією. Відбір до цих елітних військ залишається особливим з підвищеними вимогами, адже після 70-ти денної підготовки вони прийматимуть учать в антитерористичній операції на самих небезпечних ділянках.

Не є таємницею, що основу сьогоднішніх Високомобі́льних деса́нтних військ Сухопу́тних ві́йськ Збро́йних Сил України складають елітні бригади, зокрема:

  • 25-а окрема Дніпропетровська повітряно-десантна бригада (місце дислокації: смт. Гвардійське,Дніпропетровська область).
  • 79-а окрема аеромобільна бригада (місце дислокації: м. Миколаїв).
  • 80-а окрема ордена Червоної Зірки аеромобільна бригада (місце дислокації: м. Львів та м.Чернівці).
  • 81-а десантно-штурмова бригада (місце дислокації: м.Дружківка,  Донецька область).
  • 95-а окрема аеромобільна бригада (місце дислокації: м. Житомир) та інші окремі десантно-штурмові батальйони Збройних Сил України.

Всі вони чекають свідомих, патріотично налаштованих, фізично та морально загартованих майбутніх воїнів десантників.

У 85-ту річницю десантних військ від імені військовослужбовців Полтавського гарнізону бажаю ветеранам та воїнам десантникам міцного здоров’я, радості, душевного та родинного благополуччя. Ви - еліта українського війська, на вашу мужність, силу, незламний характер покладається зараз вся наша країна.

Начальник Полтавського гарнізону

полковник Б.Є.ПАВЛОВ

215 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов