Німці вчитимуть полтавських дітей правилам дорожнього руху

Перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Віктор Животенко зустрівся з делегацією з Німеччини

На засіданні йшлось про можливість виготовлення у Полтавському регіоні спеціалізованої дитячої літератури. Справа у тому, що вже кілька років представники профспілки поліцейських «Gewerkschaft der Polizei» з області Тюрінгена та видавництва «Polpublik» (м. Дольмен) видають брошури для дітей, в яких роз’яснюються правила дорожнього руху.

Розповсюджують ці друковані видання не тільки в Німеччині, а й інших країнах Євросоюзу. Наразі втілити досвід вирішили і в Україні, обравши для цього Полтавську область.

— Чим більше відповідної роботи з роз’яснення правил дорожнього руху буде проводитися на Полтавщині, тим безпечнішими будуть автодороги для наших дітей та й дорослих, — зазначив Віктор Животенко. — Не дивлячись на те, що в області активно ведеться робота щодо виховання у дітей культури дорожнього руху, додаткові заходи ніколи не будуть зайвими. Тому, зі свого боку, я обіцяю, що органи державної влади нададуть всебічну підтримку цій ініціативи і долучать до неї не лише власні структурні підрозділи, а й обласне управління Державтоінспекції.

21 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов