Замість відповіді на запит на полтавського журналіста завели кримінальну справу

Журналіста Полтавського Громадського.ТБ Анатолія Мележика звинувачують у кримінальному правопорушенні.

Про це Анатолій Мележик написав у себе нас сторінці в соціальній мережі. Як виявилося, журналіст направив до Полтавського обласного комунального підприємства "Полтавафарм" Журналістський запит з проханням надати інформацію про кількість комунальних аптек у Полтавській області, дані про заробітну плату директора і зам директора ПОКП "Полтавафарм", місцезнаходження аптек, ПІБ завідуючих аптек то номера телефонів для контакту.

На що директор установи Наталія Стецюк написала заяву до прокуратури у проханні порушити кримінальне провадження проти журналістів Громадського.ТБ. «Як вбачається із Запиту, ініціатор, не маючи на те законних підстав, намагається отримати інформацію, яка Конституцією України віднесена до конфіденційної, та розголошення якої, законодавством розцінюється як втручання в особисте та сімейне життя», - йдеться в позовній заяві.

Безымянный

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Оставьте конструктивный, обоснованный и информативный текст, касающийся качества работы компании, на примере личного опыта.

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать