Нове ім’я серед полтавських художників

3 червня у творчому об’єднанні «Художник» відбулася виставка картин полтавського художника-аніматора Олега Рака.

Більше року тому Полтавська обласна рада проводила конкурс-фестиваль художників-аніматорів. До розгляду було подано понад 450 картин, серед яких представлені роботи Олега Рака. Це була його перша публічна виставка робіт, до цього їх можна було переглянути лише в інтернет-галереї.

За 2,5 роки своєї праці Олег Рак створив 60 картин, 18 з яких були представлені на виставці, метою якої було не лише познайомити полтавців із художником-аніматором, але й допомогти українським солдатам. 70% картин можна було придбати, а виручені кошти будуть передані до Полтавського батальйону небайдужих. Олег Рак наголошував, що нинішні будні нашої країни ввібрали в себе більше сірих та чорних кольорів, тому, щоб додати позитиву у повсякдення та підняти бойових дух українцям, він презентував яскраві картини на різну тематику.

Нове ім’я серед полтавських художників (фото) - фото 1

Окрім схвальних відгуків відвідувачів, Олег Рак отримав грамоту від директора Полтавського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Дмитра Соколова за значні успіхи у розвитку і популяризації образотворчого мистецтва та з нагоди проведення персональної виставки.

Відвідувачі могли не лише ознайомитися із творчістю митця, але й дізнатися про цікаві факти із його біографії. Не зважаючи на те, що за спеціальністю він архітектор і лише зовсім трохи займається написанням картин, його роботи вже є в закордонних колекціях. Дана виставка є лише початком публічної презентації своїх робіт, Олег Рак планує ознайомлювати публіку із своєю творчістю й надалі.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов