Обласна прокуратура перевірила стан законності щодо адаптації правового статусу засуджених до європейських стандартів

Органами прокуратури області вживаються заходи, спрямовані на адаптацію правового статусу засуджених до європейських стандартів під час відбування покарання у виправних установах управління Державної пенітенціарної служби України в області. 

За інформацією старшого прокурора відділу прокуратури області Юрія Дупака, під час перевірки, проведеної прокуратурою області, встановлено, що у Полтавській виправній колонії № 64 права та обов’язки засуджених іноземців не викладаються на інформаційних стендах офіційними мовами Організації Об’єднаних Націй, право на зустріч із консульською посадовою особою їм не роз’яснюється.

Аналогічні порушення виявлені у Машівській ВК № 9 стосовно громадянина США, а також у Крюківській ВК № 29 щодо громадян Туреччини та Грузії. 

Крім цього, за словами Юрія Дупака, у діяльності установ виконання покарань виявлено порушення в частині надання допомоги засудженим у трудовому та побутовому влаштуванні після звільнення тощо. 

«За результатами проведених перевірок із метою усунення порушень керівникам виправних установ та управління Державної пенітенціарної служби України в області прокурорами внесено 8 документів прокурорського реагування, які на даний час перебувають на розгляді», - зазначив прокурор.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов