Де полтавці планують провести свою літню відпустку. Соцопитування

З початком літа розпочинається традиційний сезон літніх відпусток. Ще декілька років тому українці дуже ретельно планували, як проведуть свій відпочинок, заздалегідь купували путівки, квитки і бронювали номери в готелях і пансіонатах.

Але в зв'язку з ситуацією, яка склалася на Сході України, падінням гривні та анексією Криму багатьом довелося переглянути свої плани на літню відпустку.

У нашій групі в соціальній мережі ВКонтакте ми запитали полтавців як вони планують провести свою літню відпустку. Варіанти відповідей запропонували такі: за кордоном, на морі, на огороді, на роботі, відпочиватиму на місцевості, та  в мене немає відпустки.

Безымянный

Більшість тих, хто долучився до опитування вибрали варіант "відпочинок на місцевості" - майже 30% респондентів, друге місце по популярності посів варіант "на роботі" - 18,4% та "на морі" - 15,3% опитаних. "Грядки" стануть місцем відпочинку для 13% тих, хто проголосував, а от відпочивати за кордоном збирається лише 6,7%.

Решта 17% або ж не мають відпустки або ж мають зовсім інші плани, які не відображені у поданих варіантах відповідей.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов