СБУ блокувала незаконне вивезення тепловоза до Росії

Співробітники Служби безпеки України затримали у Луганській області тепловоз, який за сфальсифікованими документами зловмисники планували вивезти до Росії.

Локомотив виробництва ПАТ "Луганськтепловоз" правоохоронці зупинили на контрольно-пропускному пункті в’їзду-виїзду, розташованому на залізничній станції Переїзна. Тепловоз транспортувався з місця зберігання на тимчасово окупованій території до замовника з Російської Федерації.

У сфальсифікованій супровідній документації вказано, що вартість тепловоза становить 80 мільйонів російських рублів, хоча його ринкова ціна приблизно в чотири рази більша − близько 6 мільйонів доларів США. Співробітники спецслужби у ході оперативно-розшукових заходів встановили, що кошти за тепловоз повинні були надійти на рахунки ПАТ "Луганськтепловоз", яке належить російській корпорації "Трансмашхолдинг". Луганське підприємство й досі не перереєструвалося на території, контрольованій українською владою, та сплачує "податки" терористам т.зв. "ЛНР".

Наразі тепловоз затримано, правоохоронці проводять оперативно-слідчі дії з документування протиправної діяльності.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов