Гройсман анонсував запровадження сервісу для контролю роботи депутатів

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман продемонстрував можливості нового сервісу офіційного веб-сайту єдиного законодавчого органу - «Електронний протокол», повідомили в прес-службі ВР України.

«Ми постійно працюємо над вдосконаленням електронних систем у Парламенті, і декілька цих систем вже запроваджені», - сказав В.Гройсман на початку пленарного засідання Парламенту у вівторок.

За його словами, цей сервіс, який розміщено у розділі «Законотворчість», сприятиме підвищенню прозорості  і ефективності роботи народних депутатів.

«Весь наш робочий день, починаючи від порядку денного, аудіо- та відеофайли, завершуючи результатами голосування, повністю переведений в електронний режим», - наголосив керівник Парламенту, зазначивши, що у будь-який момент можна подивитися результати реєстрації у залі, питання порядку денного, відповідні доповіді, текстову частину, статистику голосувань, «ТОП» лідерів голосувань та антилідерів голосувань, стенограму пленарного засідання.

«Цей сервіс може бути дуже результативним у нашій роботі», - сказав В.Гройсман, повідомивши, що відповідні матеріали оцифровані починаючи з лютого ц.р.

Голова Верховної Ради продемонстрував графік відвідувань народними депутатами пленарних засідань, звернувши увагу, що із започаткуванням акції «Стоп прогульник!» значно зросла дисципліна відвідувань пленарних засідань.

Керівник Парламенту повідомив також про переведення у електронний формат порівняльних таблиць до законопроектів, заявивши, що такий перехід дозволить заощаджувати 40 тон паперу на рік, або зберегти 1,5-2 тисячі дерев. «Ми заощадимо мільйони коштів для українського народу», - наголосив він.

В.Гройсман зазначив, що все це потребуватиме внесення змін до Регламенту Верховної Ради, і заявив, що підготує такі зміни і зареєструє їх. «Буду вдячний, якщо ви підтримаєте ці зміни, які нададуть нам можливість працювати в електронному режимі, а це означає - бути ефективними, відкритими, доступними, і кожен громадянин розумітиме, хто як працює, голосує, які рішення приймаються, хто яку позицію займає, і це буде тільки плюс для нашої роботи, відкритості перед українським суспільством», - сказав він.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов