Сьогодні Полтава разом з усім світом відзначає Всесвітній день охорони навколишнього середовища

5 червня відзначають Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Він заснований Генеральною асамблеєю ООН у 1972 році й з тих пір відзначається всім світовим співтовариством щорічно.

Такий захід, як святкування цього Дня, розрахований на те, щоб привнести людський чинник в питання охорони навколишнього середовища, дати народам світу можливість активно сприяти стійкому і справедливому розвитку, сприяти розумінню того, що основною рушійною силою зміни підходів до природоохоронних питань є громади.

У 2014р. в атмосферу Полтавщини від стаціонарних джерел забруднення надійшло 62,9 тис.т забруднюючих речовин (на 5,5% менше, ніж у 2013р.), у тому числі від виробничих процесів – 22,2 тис.т, енергетики – 16,9 тис.т., видобутку і розподілу палива та геотермальної енергії – 14,6 тис.т.

Протягом 2014р. в області утворилось 5013,7 тис.т відходів, що на 15,0% менше, ніж у 2013р. Переважну їх частину становили відходи ІV класу небезпеки (4935,0 тис.т, або 98,4%). Обсяги утилізації відходів становили 3441,5 тис.т (68,6% від загальної кількості утворених). На кінець 2014р. у спеціально відведених місцях чи об’єктах було накопичено 25602,0 тис.т відходів, у тому числі І–ІІІ класів небезпеки – 19,6 тис.т.

У 2014р. загальні витрати підприємств на охорону навколишнього природного середовища становили 768,7 млн.грн., у тому числі капітальні інвестиції – 127,7 млн.грн., поточні витрати – 641,0 млн.грн. Крім того, протягом 2014р. було сплачено 246,6 млн.грн. екологічного податку, у тому числі за розміщення відходів у спеціально відведених місцях чи на об’єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини – 147,5 млн.грн., викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин – 90,0 млн.грн., скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об’єкти – 9,1 млн.грн.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Новости компаний
11:00, Сегодня