У Полтаві розпочалися рейди щодо припинення стихійної торгівлі

Спираючись на відповідне рішення тринадцятої сесії міської ради шостого скликання, профільні служби (міліція, санепідстанція, ветмедицина, інспекція по контролю за благоустроєм тощо) розпочали регулярні рейди місцями стихійної торгівлі. Таких у Полтаві чимало – майже два десятки.

На цих вихідних взялися за площу Слави. Територія перед Південним вокзалом – одна з візитівок Полтави. Шкода, що останніми роками вона перетворилася на суцільний ринок. І це при тому, що поряд – ринок організований. Там створено всі умови для продажу: вільні місця у торгових рядах, накритих дахом, ветеринарна експертиза, яка підтверджує якість продуктів. На цьому наголошує керівник КП «Полтава-Сервіс» Юрій Пантюх. Міська влада й надалі збільшуватиме кількість упорядкованих місць, робитиме їх зручнішими.

Однак самовільні продавці на ринок не поспішають. Адже посеред скверу вони на видноті, тож товар продають швидко. Їх не турбує протизаконність дій, їм байдуже до чистоти і благоустрою, як і те, що така торгівля перешкоджає руху транспорту. Навпаки, заклики перевіряючих викликали у них агресію. А ті, хто купують продукти невстановленої якості, схоже, далекі від розуміння, що ризикують власним здоров’ям.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Новости компаний
11:00, Сегодня