Хазяїна полтавського ринку побила охорона його ж ринку

Власник ТОВ "Укркомторгсервис", полтавський підприємець Віктор Бажан, якому належить ринок "Мотель" в Полтаві, був побитий охоронцями на своєму ж ринку і тепер знаходиться в лікарні.

Повідомлення про цей інцидент викликало підвищений інтерес у громадськості Полтави, оскільки в останні дні місцеві ЗМІ розповідають про конфлікт бізнесмена з новообраним мером Олександром Мамаєм, а також про затвердження потерпілого про те що міська влада здійснює захоплення його ринку.

Підосновою напружених стосунків між міською владою і В. Бажаном стало земельне питання. 30 листопада 2010 року збіг термін оренди земельної ділянки під ринком, і В. Бажану було повідомлено що договір оренди з ним не буде продовжений. Більше того, вже 1 грудня на ринку поміняли охорону: тепер його охороняють представники однієї охоронної фірми з Кременчука, а підприємцям, які мають на ринку павільйони, запропонували укласти новий договір оренди. Але вже не з Бажаном, з Полтавською міськрадою, оскільки ринок вже перейшов в комунальну власність.

Незважаючи на заяви перед журналістами А. Мамая про те, що "з Бажаном він більш-менш домовився", той продовжує стверджувати, що дії влади незаконні.

Начальник відділу по зв'язках з громадськістю УМВС України в Полтавській області підполковник Юрій Сулаев підтвердив "Обкому" факт подачі В. Бажаном заяв в міліцію. У заяві в Жовтневий райвідділ міліції він повідомляє про нанесення йому тілесних ушкоджень охороною ринку "Мотель", в другому, адресованому вже керівництву Полтавського УБОЗ, В. Бажан повідомляє про захоплення представниками міської влади його ринку. У міліції заяви зареєстрували і починають перевірку.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов