Полтавщина потопає в смітті

За даними головного управління житлово-комунального господарства ОДА, щороку в області складують до 15 мільйонів кубометрів твердих побутових відходів. Площі забруднених територій зростають з неймовірною швидкістю.

Як врятувати екологію та звільнити від сміття не лише Полтавщину, а й всю Україну, говорили сьогодні на спільному засіданні Регіональної дорадчої ради Національного конгресу місцевого самоврядування України в області і регіонального відділення Асоціації міст України.

Вів засідання голова Полтавської облради Іван Момот.

Протягом останніх років проблема утилізації твердих побутових відходів набрала світових масштабів. Щороку на планеті збирається кілька мільярдів кубічних метрів сміття. Лише в Україні утворюється майже 35 мільйонів кубометрів твердих побутових відходів. У промислово розвинених країнах кожний житель виробляє майже пів тонни відходів на рік.

Чимало полігонів існують десятки років – мало того, що вони переповнені, так ще й застарілі, не мають потрібного захисту для навколишнього середовища.

Загалом на Полтавщині діє трохи менше тисячі полігонів, і з кожним роком, разом із сміттям, зростає і їх кількість. Серед найпроблемніших в області ось уже 10 років залишається Макухівське сміттєзвалище поблизу Полтави. Учасники дорадчої ради Національного конгресу місцевого самоврядування переконані – єдиний вихід, щоб область не потонула у смітті, – його утилізація. Проте для цього необхідно будувати не один переробний завод, і без значних інвестицій тут не обійтися.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов