Полтавці розповіли про найактуальніші проблеми міста

Опитані полтавці вважають, що місцевій владі в першу чергу варто зайнятися дорогами (43%) і вже потім — питаннями медицини (36%).

Наприкінці 2014 року у Полтаві проводилося дослідження про те, які проблеми полтавці вважають найбільш актуальними. Нагадаємо, що тоді найактуальнішими питаннями для громади виявились стан доріг (він турбував 54,7% опитаних), корупція (44,8% опитаних), наявність робочих місць (42,82% респондентів), а медицина була аж на 4 місці (40,35% респондентів).

Ми провели повторне дослідження 26 квітня, щоб визначити рейтинг актуальних проблем міста, на які має звернути увагу місцева влада в першу чергу.

Як показало дослідження, чотири місяці дещо змінили ситуацію. Полтавці досі найбільше переймаються дорогами (43%), але на другому місці знаходиться все-таки медицина (36,5%), при чому охороною здоров’я найбільше схвильовані саме жінки. Третім серед турбот мешканців міста є сектор ЖКГ ― 28%. Проблеми з правопорядком у Полтаві зачіпають лише 13% жителів, приблизно стільки ж схвильовані рівнем чистоти у місті.

Дослідження показало, що найменше полтавці переймаються станом громадського транспорту ― схоже на те, що проблеми у цьому секторі зараз не дуже відчутні.

актуальні проблеми

Опитування проводили на вулицях міста у всіх трьох районах. Кількість опитаних респондентів складає 806 осіб, вибірка складена відповідно до демографічних показників Полтави.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов