У Полтаві школярі на різних мовах світу закликали берегти природу (ФОТО, ВІДЕО)

30 квітня 2015 року в Полтавській гімназії №13 відбувся виховний захід під назвою "Збережемо нашу землю блакитною та зеленою".

Члени екологічної агітбригади "Соняшник" та інші учасники свята намагалися знайти відповіді на важливі екологічні питання, які не можуть сьогодні залишати байдужими жодну людину в світі.

Діти різними мовами світу: українською, російською, англійською, німецькою, французькою та польською закликали  берегти природу, поводитися з нею так, щоб не  допустити екологічних катастроф, щоб залишити планету нашим нащадкам блакитною та зеленою.

На свято завітали почесні гості: міський голова Олександр Мамай, його заступник  Світлана Порохня, начальник освіти Н.Г.Дорохова, які подарували 22-і  путівки на оздоровлення влітку в заміському таборі.

Адміністрація школи, учителі та учні гімназії та їх батьки дуже вдячні за увагу та подарунок.

Участники заходу  з великим задоволенням спостерігали що відбувалося на сцені. Вони розуміють ,що майбутнє залежить від них.

Бережіть планету, Люди!

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов