Голова Решетилівської РДА прокоментував невдоволення громади своїм призначенням на цю посаду

Нагадаємо, Президент України призначив головою Решетилівської РДА Романа Перепилицю. Відповідне розпорядження були підписано 10 квітня 2015 року.

Під час представлення нового очільника району громадські активісти влаштували протести  і подарували чиновнику гарбуза. Причина невдоволення - це те, що кандидатуру Перепелиці не обговорювали з місцевою громадою і сам посадовець не є мешканцем Решетилівщини.

"Усі досягнення Майдану намагається нівелювати зграя пристосуванців! Влада розставляє на посади зручних людей, аби продовжувати грабувати простих українців. Ще за часів Януковича район був ласим шматком для чиновників, котрі хотіли загарбати тутешню землю. Чому призначають людину з иншого району? Щоб він "тихцем" провів адміністративно-територіяльну реформу, розпорядився місцевою землею на догоду олігархам, довершив "оптимізацію", розпочату "папарєдніками". Таке сумнівне призначення громада та свободівці розцінюють, як загравання чинного голови ОДА з "регіоналами" і місцевими латифундистами",- наголосив заступник голови Полтавської обласної організації ВО "Свобода" Анатолій Ханко.

Голова Решетилівської райдержадміністрації Роман Перепилиця прокоментував, чому проти нього влаштували протести. Надаємо його заяву без змін:

«16 квітня у Решетилівці відбулося моє представлення громаді. Але певні політичні сили перетворили цю зустріч на справжній фарс із протестами та врученням мені гарбуза. ЗМІ відразу підхопили історію з гарбузом і детально на ній зосередилися, не звернувши увагу на мотиви, які керували протестуючими людьми.

Ті, хто зібралися 16 квітня, говорили, що вони представляють решетилівську громаду і не дозволять очолювати райдержадміністрацію людині, якій Президент України Петро Порошенко доручив це зробити.

Проте вже через два тижні роботи я зрозумів справжні мотиви цих вчинків решетилівських активістів, які зрештою пов’язані з певною політичною силою. Після звичайних перевірок я побачив різні корупційні схеми, які застосовують у своїй роботі решетилівські фермери. Зокрема, це стосується фермера Леоніда Непийпи, голови ТОВ АФГ «Еліта». Саме він пов’язаний з протестами решетилівської громади і за його вказівками відбулася ця «вистава».

Документальне підтвердження всі корупційних схем незабаром буде передане до правоохоронних органів для подальшого розслідування. Тому я звертаюся до громади, чесних і працьовитих жителів, якими славиться наш решетилівський край: не танцюйте під дудку людей, які Вами маніпулюють, думайте своєю головою. Цим людям потрібно відстоювати свої інтереси і їм абсолютно байдуже до Вас.

А нам потрібно разом працювати задля розвитку нашого Решетилівського району. Зробимо його успішним разом з Вами!»

Довідково: ПЕРЕПЕЛИЦЯ Роман Миколайович  народився 28  травня 1978 року в с. Чапаєвка Диканського району Полтавської області.

У 2000 році закінчив Полтавський державний сільськогосподарський інститут, за спеціальністю «менеджмент організацій».

Трудову діяльність розпочав з липня 2000 року на посаді економіста І категорії Диканського районного відділу статистики. З грудня 2000 року по вересень 2013 року  - військова служба в управлінні Служби безпеки України в Полтавській області. Лютий – червень 2014 року – директор ТОВ «Промислова багатопрофільна фірма РАГС». З червня 2014 року по квітень 2015 року – директор ТОВ «Полтавський бішофіт».

Розпорядженням Президента України № 429/2015-рп від 10 квітня 2015 року був призначений на посаду голови Решетилівської районної державної адміністрації Полтавської області та з 17 квітня 2015 року приступив до виконання обов’язків голови Решетилівської районної державної адміністрації.  

Одружений. Має доньку.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов