Оприлюднені нові ціни на тепло у Полтаві

Вони почнуть діяти з 1 травня.

Постановою № 1171 від 31.03.2015 р. Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) (зареєстрована у Міністерстві юстиції України 17 квітня 2015 р. № 433/26878) встановлено тарифи послуги з централізованого опалення та з централізованого постачання гарячої води для потреб населення, що набуває чинності з 1 травня 2015 року.

Тарифи встановлені на наступному рівні:

І.  З ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ОПАЛЕННЯ:

— для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії — 663,32 грн/Гкал (з ПДВ);

— для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії — 14,86 грн за 1 кв. м за місяць протягом періоду надання послуги з централізованого опалення (з ПДВ).

ІІ. З ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ПОСТАЧАННЯ ГАРЯЧОЇ ВОДИ:

— за умови підключення рушникосушників до системи гарячого водопостачання — 42,53 грн за 1 куб. м (з ПДВ);

— за відсутності рушникосушників — 39,49 грн за 1 куб. м (з ПДВ).

Структура, встановлених постановою тарифів на послуги з централізованого опалення та з централізованого постачання гарячої води, наведена у Додатку 107 до зазначеної постанови.

Тексти постанови наведено на офіційному сайті підприємства te.pl.ua.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов