Більшість працівників Полтавської облради та ОДА не стикалися з корупцією

Зокрема, анкетування показує, що для державних службовців та представників органів місцевого самоврядування на обласному рівні питання боротьби з корупцією в Україні є важливим. В ОДА також майже всі працівники (94,4%) вважають її нагальною проблемою.

На жаль, більшість службовців, як обласної ради (68,2%), так і ОДА (61,1%), вважають, що рівень корупції в Україні не змінився. А деякі (близько 1/5 у обох структурах) навіть схиляються до думки, що корупції стало більше.

Можливо така тенденція виникла через незадоволення опитаних діями центральної влади у напрямку подолання корупції. Бо лише 12% службовців згодні з тим, що влада все робить правильно. Найбільше працівників упевнені, що влада може робити більше для боротьби з корупцією.

Згідно з опитуванням 23% опитаних службовців ОДА і 28% ― облради визнали, що інколи стикалися з корупцією. Тільки 16,7% та 4,6% відповідно мають відомості про деякі прояви корупції. Решта ж (22,2% в ОДА та 18,2% ― в облраді) підозрюють, що знають про корупцію, але не можуть сказати напевно.

Відносно позитивним можна визнати те, що лише 8% службовців обласного рівня не знають, що таке конфлікт інтересів у контексті антикорупційного законодавства. Це досить непоганий показник, порівняно з тим, що аж 67,9% пересічних полтавців не мають уявлення про це явище.

При цьому, майже стовідсотково службовці ОДА та обласної ради визначають ситуації, де є конфлікт інтересів, а також визначають його причини.

Більша частина опитаних (66,7% у ОДА і 59,1% у облраді) не змогли сказати, чи вірять вони у те, що антикорупційне борю буде ефективним інструментом боротьби з корупцією. А ось щодо того, чи допускають вони, що антикорупційне бюро може породити зростання корупції, ми отримали неоднозначні відповіді. В ОДА лише 27,8% вважають, що існує така загроза, а ось в обласній раді аж 77,3% припускають такий варіант розвитку подій.

Під час дослідження 80 держслужбовців, які працюють в Полтавській обласній раді та обласній державній адміністрації, на умовах анонімності заповнили анкети. Більшість опитаних чоловіків (60,9%) та жінок (64,7%) мають досвід роботи понад 7 років. Від 5 до 7 років ― 8,7% чоловіків та 5,9% жінок. Від 2 до 5 ― 4,4% чоловіків та 11,8% жінок. До 2 років ― 26,1% чоловіків та 17,7% жінок.

ода&обл.рада

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов