Лише третина полтавців підтримують закони про «декомунізацію»

Понад 60% опитаних полтавців не підтримують ініціативу влади про декомунізацію України. Найменше він полюбився жінкам середнього віку, що працюють.

Дев’ятого квітня Верховна Рада ухвалила чотири закони, які стосуються засудження комуністичного режиму, відкриття архівів радянських спецслужб та визнання УПА й інших організацій борцями за незалежність України.

У парламенті ці закони назвали «декомунізаційним пакетом». Окремим актом Рада засудила комуністичний та нацистський тоталітарні режими і заборонила їхню символіку. Після набуття чинності законів мають знести пам’ятники комуністичним діячам, перейменувати міста та вулиці, відкрити архіви усіх каральних органів СРСР та заборонити радянську символіку.

До пакету законопроектів ставляться по-різному. Ми ж вирішили дізнатися, як сприймають його полтавці.

Як показало дослідження, переважна більшість опитаних (64%) не підтримує його. Найменше схвалення «декомунізація» отримала від жінок (58%). Найбільше незадоволення пакет законопроектів викликав у людей віком 30-49 років (22%).

Опитування проводили на вулицях міста у всіх трьох районах. Кількість опитаних респондентів складає 806 осіб, вибірка складена відповідно до демографічних показників Полтави.

Полтавці про декомунізацію

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов