Черговий вишкіл з тактичної медицини розпочався у Полтаві

Тактична медицина. Цю не складну, але вкрай важливу для виживання науку абсолютно ігнорували в українських збройних силах. Крім того, на жаль, сучасні “натівські” аптечки має лише невелика кількість наших захисників. Процес лише розпочався. Але забезпечити усіх бійців сучасними аптечками це лише половина справи.

Потрібно навчити користуватись її складовими. Потрібно знати як правильно підходити до пораненого бійця, як зупиняти кровотечу і т. ін.

Як завжди, добровольці та волонтери не чекають поки державний механізм розкрутиться і вирішить таке важливе питання навчання кожного вояка азам тактичної медицини. ГО “Самооборона Майдану”, Управління військово-патріотичної роботи та територіальної оборони ЦК ТСО України в Полтавській області, Центр виживання та спеціальної підготовки «SEAL» під патронатом народного депутата України Сергія Висоцького розпочали в Полтаві вишкіл другого рівня підготовки інструкторів тактичної медицини за протоколами ТССС.

По закінченню першого рівня, курсанти набули початкових знань і навиків з особливостей переміщення до пораненого в зоні вогневого контакту, його первинного огляду, виявлення та ідентифікації найбільших загроз для здоров’я пораненого, порядку застосування спеціальних медичних засобів, а також інших важливих специфічних знань, необхідних для порятунку себе або свого товариша на полі бою від наслідків поранень, які дають найбільший відсоток загрози летального результату, а саме: кровотечі, пневмотораксу, непрохідність дихальних шляхів (близько 98%).

Другий рівень — майстер-клас, котрий наразі проводить лікар-хірург Кирило Орлов, - має на увазі обов’язкове проходження базового вишколу, з подальшим його вдосконаленням та поглибленням специфічних знань та навичок. Сьогодні був перший, теоретичний день. Завтра вишкіл продовжиться в польових умовах.

Третій рівень, котрий ще потрібно буде пройти курсантам-добровольцям – інструкторський, окрім всього, вивчає методику викладання і надає право навчати різні категорії людей: від мобілізованих і волонтерів до бійців спеціальних підрозділів базового курсу тактичної медицини.

У терміні «Тактична медицина» ключовим є слово «тактична»: якщо не спрацьовує тактика (чи її немає взагалі) – у справу вступає медицина. Якщо немає навичок надання першої допомоги чи самодопомоги на полі бою – вижити не можливо!

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов