Полтавські автори-дебютанти випробували «Вільний мікрофон»

23 квітня у пабі «Хмільний Бик» відбувся поетичний «Вільний мікрофон», учасниками якого стали як поети-початківці, так і більш досвідчені автори.

Організатором заходу стало незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus».

В рамках «Вільного мікрофону» виступали 14 попередньо зареєстрованих поетів. Більшість з них ділились особистими переживаннями, як то нещасливе кохання або гнітюча самотність, але були й такі, що акцентували увагу глядачів на більш глобальних проблемах – війні на Сході України, необхідності розвитку громадської свідомості, тощо.

Музичну підтримку заходу надавав вокаліст гурту «Раптовий Сніданок» Костянтин Калюжний, який виконував як власноруч написані композиції, так і кавер-версії загальновідомих хітів. Родзинкою виступу виконавця стала запальна пісня «Космос – це ти», яку Костянтин на прохання глядачів виконував двічі.

Несподіванкою для публіки став ексцентричний виступ одного з членів незалежного мистецького об’єднання «Magnum Opus», Сергія Макаренка, який, замінивши на сцені учасницю, яка з непередбачуваних причин не змогла з’явитись на захід, продекламував свої нещодавно написані твори.

Не зважаючи на те, що виступ на «Вільному мікрофоні» був сценічним дебютом для більшості його учасників, публіка жваво реагувала на кожний твір та підтримувала авторів бурхливими оплесками. Це вкотре підтверджує тезу про високий культурний рівень та щирість полтавського глядача.

На думку організаторів «Вільний мікрофон» – не лише ефективний стартовий майданчик для авторів-початківців, але і гарна нагода для публіки дізнатись про нових полтавських авторів. Так, одна з ініціаторів події Анна Єгорова зазначає:

–​ Такі заходи допомагають не лише спробувати молодим людям розібратися в собі, випробувавши свої ідеї та енергетику серед публіки, а й дізнатися глядачеві про настрої та світогляд людей, які живуть опріч із ним.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов