Полтавські волонтери започаткували акцію «Футболка на фронт»

Волонтери Полтавського батальйону небайдужих розпочали благодійну акцію під назвою «Футболка на фронт». Кожен бажаючий може придбати патріотичну футболку для себе і таку ж саму обновку передати бійцеві на фронт.

Усі ті, хто придбає обновку для себе чи для воїнів, отримує сертифікат-підтвердження участі у даній акції.

«Ви отримаєте гарну, якісну, модну річ і сертифікат-підтвердження того, що Ви є учасником акції. Таку ж саму при вас ми передамо волонтерам Полтавського Батальйону Небайдужих, а далі вона ощасливить когось з наших Захисників Вітчизни!» - пишуть організатори своєрідного флещмобу.

Як стверджують волонтери ПБН, хлопці на фронті завжди в захваті від таких патріотичних подарунків. Ціна комплекту з двох футболок 180 гривень.

Сьогодні вже дві футболки були куплені і, відповідно, два бійця з 92-ї бригади, що зараз воюють на Сході отримають у найближчий час подарунки з патріотичною символікою.

Придбати такий комплект можна у Свято-Успенському кафедральному соборі.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов