Микола Біляєв: «Я був ображений, чому мене так пізно внесли в ту базу даних терористів»

Микола Біляєв є заступником голови Полтавської обласної організації ВО "Свобода". До «чорного списку» терористів його внесли з приміткою "Депутат партии "Свобода", сотник майдана". Насправді, Микола не є депутатом, а лише помічником народного депутата України Юрія Бублика.

Микола відреагував на нашу публікацію "Вісімнадцять полтавців потрапили до «чорного списку» сепаратистів" і дав свої коментарі з приводу того, що його ім’я та імена його побратимів- «свободівців» внесли до списку надзвичайно небезпечних «каратєлєй» (слова Миколи Біляєва цитуємо дослівно): «Загалом я був ображений , чому мене так пізно внесли в ту базу даних».

На запитання, чи не боїться Микола за власне життя, адже сайт "Трибунал" передбачає, що всіх ненависників «руського миру» чекає «возмєздіє», активіст відповів: «Стосовно остраху, то після численних допитів в СБУ, маси затримань, залякувань та переслідувань з боку міліції, смертей побратимів на Майдані та в АТО вже боятися нічого. Впевнений, що цей сайт робився десь в Росії, людьми, які просто промоніторили «вконтактє», та так недолуго, що мене в депутати записали. З нами Боги, а значить ми точно переможемо».

Наостанок Микола Біляєв звернувся до нардепа від Народного Фронту Антона Геращенка: «Радив би, Антону Геращенку (нардепу від Нарфронту), перед тим як називати свободівців "агентами кремля", переглянути цей список. Чомусь нікого з числа Народного Фронту ми там не бачимо...»

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов