ВО «БАТЬКІВЩИНА» надає допомогу у оформленні документів по отриманню субсидій

У місті з’явилися агітаційні намети, у яких активісти проводять підписку на власну суспільно-політичну обласну газету.

З 21 квітня у місті з’явилися агітаційні намети Батьківщини у яких активісти проводять підписку на власну суспільно-політичну обласну газету. У той час як більшість політичних партій спілкуються зі своїми прихильниками лише у передвиборчий період ми не втрачаємо контакт та завжди готові допомогти у скрутний час. У офісі полтавської міської організації партії за адресою вул. Раїси Кириченко 1 можна отримати допомогу у оформленні документів що необхідні для отримання субсидій по оплаті житлово-комунальних послуг.

Крім того, на базі районних організацій продовжують працювати волонтерські центри. 23 квітня планується черговий рейд на передову до наших воїнів. Батьківщина щиро прохає усіх долучитися до збору так необхідних нашим захисникам речей. Допомогу будуть раді отримати як у міському офісі (вул. Раїси Кириченко 1), так і у кожному наметі, що будуть постійно знаходитися по всьому місті.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов