Полтавські волонтери запрошують на online ярмарок

Волонтери Полтавського батальйону небайдужих і далі продовжують дбати про матеріальне забезпечення наших бійців у зоні проведення антитерористичної операції.

Щоб зібрати кошти на необхідні речі для полтавців, які знаходяться на Східних рубежах України небайдужі полтавці найбільшої волонтерської спільноти регіону влаштовують онлайн ярмарок.

"Унікальна можливість для тих, хто не зміг побувати на славнозвісних благодійних ярмарках від Полтавського Батальйону Небайдужих! В Свято-Успенському Кафедральному Соборі можна придбати вироби наших майстрів. До продажу виставлені славнозвісні пряники ПБНики, пастіла, гарбузові чіпси, прикраси, вироби з глини та дерева, картини, листівки", - закликають волонтери полтавців.

Придбати все це можете придбати онлайн на  ярмарковій сторінці!

Заходьте, купляйте, допомагайте нашим захисникам! Сьогодні, як ніколи, вони потребують нашої підтримки та уваги! Не залишайтеся байдужими!

Всі виручені кошти будуть спрямовані на потреби бійців! 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов