Полтавці декламуватимуть у «вільний мікрофон»

23 квітня о 18:00 у пабі «Хмільний Бик» (вул. Ватутіна, 2) відбудеться «Вільний мікрофон», участь у якому може взяти кожен бажаючий (за умови попередньої реєстрації).

«Вільний мікрофон» – літературні читання, повністю спрямовані на авторів, які наразі або не мали, або майже не мали досвіду виступів зі сцени. Основна мета заходу – дати творчій молоді можливість не лише змагатися за віртуальні лайки-репости в соціальних мережах, але і спробувати сили в декламації своїх творів перед широкою аудиторією.

Участь у «Вільному мікрофоні» передбачає лише кілька обмежень: по-перше, потенційні учасники мають бути серед 15 зареєстрованих (відповідну тему створено в зустрічі заходу в соціальних мережах – https://vk.com/freemike_plt), і, по-друге, хронометраж кожного виступу не має перевищувати трьох хвилин. В усьому іншому авторам надаються повні свобода та самостійність.

«Вільний мікрофон» – не перший захід незалежного мистецького об’єднання «Magnum Opus», присвячений творчості авторів-початківців. Протягом двох останніх років полтавці мали можливість проявити себе на «Art-Свіжаках». Як показує досвід, після кожного з них в поле зору організаторів потрапляли талановиті поети, які в подальшому отримували можливість для творчого розвитку.

Що? «Вільний мікрофон» від НМО «Magnum Opus».

Де? Паб «Хмільний Бик».

Коли? 23 квітня о 18:00.

Скільки? 20 гривень (вартість квитків для друзів учасників – 15 гривень).

Афіша (3)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов