Кременчуцька міліція - найвлучніша

Як повідомили в прес-службі обласної міліції, у чемпіонаті зі стрільби серед правоохоронних органів Полтавщини 16 квітня змагалися 81 учасник. Першість виборювали працівники правоохоронних органів, рятувальники та інші спеціальні служби.

У чемпіонаті Полтавської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» в рамках програми обласних комплексних змагань «Спартакіада 2015» за першість зі стрільби з пістолета «Макарова» боролися 27 команд. Серед них були працівники міліції, Служби безпеки України, Управління фіскальної служби, Служби надзвичайних ситуацій, військової частини №3052, фельд’єгерської служби та пенітенціарії.

Переможців визначали і в командному, і в особистому заліку. У напруженій боротьбі найвлучнішими виявилась команда Кременчуцького Міськвідділу міліції. Срібло завоювали Головне управління державної фіскальної служби. Бронзу виборола команда Управління міністерства внутрішніх справ.

В особистому заліку серед жінок перемогу здобула Ірина Сліпець з Полтавського райвідділу міліції. На другому місці – Олена Храповицька з Кременчуцького міського відділу УМВС. Третя сходинка – за Ольгою Донченко з Державної фіскальної служби.

Чоловіки ж поділи між собою перемогу у наступному порядку. Андрій Смолінський та Андрій Черніков з обласного Управління міліції вибороли перше та друге місця відповідно. Третю сходинку посів Геннадій Александров, що представляв Управління служби безпеки України в Полтавській області.

Присутні на змаганнях начальник Управління кадрового забезпечення Сергій Гаврик та заступник голови ФСТ «Динамо» Олексій Більчич вручили переможцям і командам кубки, медалі, грамоти та подарунки.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов