Народний депутат з Полтавщини Сергій Каплін запропонував обмежити зарплату нардепам і членам Кабміну 3654-ма гривнями

Народним депутатам і членам Кабінету Міністрів можуть обмежити розмір місячної заробітної плати. Відповідний законопроект №2646 сьогодні зареєстрував нардеп від «Блоку Петра Порошенка» Сергій Каплін. Зокрема, він пропонує на період проведення АТО обмежити зарплату високопосадовців 3654-ма гривнями, тобто трьома прожитковими мінімумами.

«Вчора з’явилася інформація про те, що зарплату нардепам можуть підняти аж до 17-ти тисяч гривень. Це спростував голова Верховної Ради Володимир Гройсман, але подивіться, як ця новина сколихнула суспільство. Прості люди заробляють всього-на-всього кілька тисяч гривень, а пенсіонери виживають за тисячу гривень. На фоні такого фінансового стану не можна, аби одні жирували, а другі – бідували. Тому я запропонував піти на радикальний крок і обмежити зарплати народним депутатам і членам Кабміну трьома прожитковими мінімумами, тобто 3654-ма гривнями. Це буде справедливо по відношенню до простих людей», - заявив Сергій Каплін.

Народний депутат також уточнив, що ці обмеження діятимуть під час проведення АТО. На переконання Капліна, такі законодавчі зміни допоможуть зняти соціальну напругу, яка наразі має місце в суспільстві.

Законопроект, який зареєстрував Сергій Каплін пропонує відновити дію пункту 10 Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність деяких законодавчих актів України» в частині обмеження розміру заробітної плати народних депутатів України та членів Кабінету Міністрів України.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов