Майже 3,3 мільярдів гривень до зведеного бюджету мобілізували органи ДФС Полтавщини

А це більше збору платежів за перший квартал минулого року на 106,2 млн.грн.

За повідомленням в.о. начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Жанни Кузнецової, за підсумками роботи січня-березня 2015 року до державного бюджету ГУ ДФС в області мобілізовано понад 2,4 млрд.грн. платежів, що більше фактичних надходжень за аналогічний період 2014 року на 32,5 млн.грн.

В розрізі основних бюджетоформуючих податків державного бюджету зросли надходження по рентній платі за користування надрами – на 38,2% або 409,6 млн.грн. та збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності – в 3,3 рази або на 29,6 млн.грн.

До місцевих бюджетів області за перший квартал 2015 року надійшло платежів в сумі 845,2 млн.грн., що на 73,8 млн.грн. або на 9,6% більше минулорічного обсягу надходжень.

В структурі податкових надходжень до зведеного бюджету за 3 місяці 2015 року збір платежів від промислових підприємств області становить - 2,06 млрд. грн. та складає 62,8% від загального рівня надходжень.

За підсумками січня-березня 2015 року питома вага підприємств добувної промисловості і розроблення кар’єрів в загальному зборі платежів промислових підприємств становить 76,4%, що на 17,3%, або на 232,7 млн.грн. більше, ніж за відповідний період 2014 року.

Крім того, за січень-березень 2015 року в області забезпечено приріст збору платежів до зведеного бюджету підприємствами: торгівлі – на 65,1% або на 80,8 млн.грн.; будівництва – на 44,5%, або на 68 млн.грн.; сільського, лісового та рибного господарств - на 34,3%, або на 47,4 млн.грн.; транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності - на 17,2%, або на 21,1 млн.грн.;

Головне управління ДФС у Полтавській області

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов