У Полтаві «дитячі» міліціонери змушені були забрати немовля до лікарні у матері-п'янички

Міліціонери до будинку 25-річної жінки прийшли під час профілактичного рейду. Господиню та її співмешканця правоохоронці застали саме під час розпиття спиртних напоїв, розповіли в Полтавському РВ.

Санітарно-гігієнічні норми в домі були вкрай незадовільні: в середині оселі надзвичайно брудно, речі розкидані, навкруги сміття, відчувався стійкий запах тютюну та алкоголю.

Побачили міліціонери і 2-місячну дитину, яка кричала в колисці від голоду. Жінка в цей час одразу почала годувати немовля, але не могла цього зробити через свій стан.

Артем Шарай, начальник кримінальної міліції у справах дітей Полтавського райвідділу говорить, що матір цієї дитини вже притягувалися до адміністративної відповідальності. Жінка вже має двох старших дітей, які проживають у родичів.

Малюка «дитячі» міліціонери одразу вилучили та помістили до дитячої лікарні.

У Полтаві «дитячі» міліціонери змушені були забрати немовля до лікарні у матері-п'янички (фото) - фото 1 У Полтаві «дитячі» міліціонери змушені були забрати немовля до лікарні у матері-п'янички (фото) - фото 1

Міліціонери склали адміністративний протокол за ч. 1 статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов'язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей).

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов