18 призовників на Полтавщині опиняться на лаві підсудних за ухилення від мобілізації

Стан боротьби кримінально-правовими засобами з випадками ухилення громадян від призову перебуває на контролі прокуратури.

Як повідомилазаступник начальника управління прокуратури області Наталія Лець, із часу дії Указу Президента України «Про часткову мобілізацію» від 14 січня 2015 року до судів скеровано 18 обвинувальних актів стосовно осіб, які ухилялись від призову. 

За її словами, наразі органами внутрішніх справ розслідується 15 кримінальних проваджень за фактами вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ст. 336 КК України (ухилення від призову за мобілізацією), процесуальне керівництво в яких здійснюють органи прокуратури області.

«Прокурорами налагоджено постійний обмін інформацією з військовими комісаріатами щодо осіб, які підлягають мобілізації, тих, кому надана відстрочка від мобілізації, а також фактів прийняття військово-лікарськими комісіями рішень про визнання військовозобов’язаних непридатними для військової служби», - зазначила прокурор.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов