80 берізок висадили чорнобильці Лубен в пам'ять про загиблих побратимів

Щорічна акція пройшла 7 квітня за участю учасників ліквідації аварії на ЧАЕС та молодого покоління. Алея пам’яті чорнобильців Лубенщини поповнилася на 80 берізок: частина їх – підсаджені на місці тих, які не прижилися, частина – у пам’ять про тих ліквідаторів, які пішли із життя у минулому році, повідомили в лубенській РДА.

Як поділився спогадами голова районної організації ВГО «Союз Чорнобиль України», депутат районної ради Василь Куксань, алея закладена у 1996 році до 10 річниці Чорнобильської катастрофи. «У той рік було висаджено 15 берізок. За цей час померло більше 700 чорнобильців-лубенців, алея простяглася на півкілометра», - розповів Василь Куксань.

В акції брав участь голова райдержадміністрації, учасник ліквідації аварії на ЧАЕС Іван Дзус, який пліч-о-пліч з товаришами висаджував молоді деревця. «Ліквідатори повинні знати, що їх шанують і пам’ятають про їх неоціненний подвиг перед прийдешніми поколіннями», - сказав Іван Дзус.

Посадковий матеріал для алеї пам’яті щороку надає ДП «Лубенський лісгосп» (директор Володимир Тихович), а допомагають у цій справі студенти Лубенського лісотехнічного коледжу (директор Роман Сендзюк), для яких це ще й урок патріотичного виховання.

Чорнобильці запевняють, що алею підтримуватимуть і надалі. Це для них святий обов’язок, адже «поки підніматимуться берізки – житиме пам’ять про померлих ліквідаторів». 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов