Колишнього Голову Правого сектору Полтавської області звинувачують у шахрайстві

На своїй офіційній сторінці в соціальній мережі представники Правого сектору Полтавщини опублікували офіційне звернення, в якому повідомили про те, що з боку боку колишнього тимчасово виконуючого обов`язки Голови ПС Полтавської області, Сіренко Івана Івановича було виявлено шахрайські дії.

"В той час, коли наші побратими захищають нашу Батьківщину від ворога, в тилу знаходять зрадники, які підло і цинічно обкрадають їх та людей, які інколи останнє віддають на пожертви для наших захисників. Сіренко І.І. , безсоромно від імені Правого Сектору, збирав кошти за допомогою фальшивих скриньок за підробленими документами, нібито на потреби таких батальйонів , як «Дніпро», «Дніпро -2» та «Добровольчий Український Корпус» Правого сектору. Найцікавіше те, що батальйона «Дніпро-2» взагалі не існує. Цим шахрайством він займався в Полтаві та на території Полтавської області", - повідомили члени ДУК.

Сіренко Іван Іванович був звільнений з посади виконуючого обов`язки голови ПС Полтавської області, ще у січні 2015 року, у зв`язку з тим , що він не міг належним чином виконувати поставлені перед ним завдання. На сьогоднішній день, зважаючи на такі зухвалі, зрадницькі дії Сіренко Іван Іванович виключений з лав Правого Сектору.

Зараз Головою Правого Сектора в Полтавській області залишається Чаус Марк Анатолійович.

Нагадаємо, нещодавно Дмитро Ярош став радником начальника Генштабу.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов