Лубенщина, стоячи на колінах, провела в останню путь героя, що загинув на Донбасі (ВІДЕО)

Загиблого в АТО Романа Павленка в останню путь земляки проводжали, ставши на коліна.

4 квітня у Тарандинцях був похований Роман Віталійович Павленко, який одним із перших став на захист своєї рідної України. Пішов і знайшов там смерть від ворожого снаряду 17 лютого 2015 року.

Тримаючи у руках запалені свічки, односельці ставали на коліна, віддаючи шану загиблому герою. Траурний мітинг на місцевому кладовищі провела сільський голова Тарандинцівської сільської ради Тетяна Галета, згадавши у своєму поминальному слові життєвий шлях Романа. Він народився 4 серпня 1987 року у Тарандинцях. Зростав цікавою, допитливою дитиною. Навчався в Тарандинцівській загальноосвітній школі, завжди був активістом шкільного і громадського життя. Після закінчення 11 класу навчався в Полтавському ПТУ, відслужив в армії. Повернувшись до рідного села, брався за будь-яку роботу, допомагав батькам, зустрів своє кохання, але так і не встиг пізнати смак сімейного життя, не став батьком. Для земляків завжди буде прикладом Романова мужність, героїзм та людяність. Адже своєю порядністю та людською добротою він залишив по собі добру пам'ять. Щирі слова співчуття рідним висловили класний керівник Галина Гапченко, однокласник Женя Курило, від імені обласного військкомату – підполковник Геннадій Андрєєв.

Відео від місцевого телеканалу Лубни 

Вічна пам'ять Герою!

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов