На Полтавщині катастрофічними темпами зросла кількість злочинів

Під час сьогоднішньої прес-конференції начальник УМВС Полтавської області Олег Бех відзвітував про роботу міліції з початку року та динаміку злочинності в області.

Так у Полтавській області зареєстровано понад 5,5  тисяч кримінальних правопорушень, що на 16% більше ніж за аналогічний період в 2014 році.

Зростання динаміки злочинності простежується на всіх рівнях. Так, кількість тяжких та особливо тяжких злочинів зросла на 70%, на третину збільшилась кількість навмисних вбивств. У цьому році їх вже 22, 20 з яких вдалося розкрити.

На 40% зросла кількість крадіжок майна. Уже 3059 фактів такого кримінального правопорушення зафіксували правоохоронці в 2015 році. Крім того, невтішна статистика і по кількості квартирних крадіжок та грабежів.

Найбільшого занепокоєння у міліціонерів області викликає ситуація з незаконним обігом зброї.

Автокрадіжки залишилися на практично тому ж рівні, що і в минулому році. Позитивну динаміку Олег Бех відзначив лише у сфері протидії наркозлочинності. У цьому році вже оголошено 130 підозр, на відміну від аналогічного періоду 2014 року (88 підозр).

«Передусім, я думаю, це економічна складова. Неможливість або небажання молодих людей працевлаштовуватися і отримувати законно заробітну плату і вони стають на злочинний шлях. Друге – це ті події, які відбуваються на Сході, -  прокоментував невтішні показники Олег Бех - Багато людей переїжджає сюди з Донбасу. Не всі працевлаштовуються. Найбільш активні, безумовно, знайшли собі роботу. Тому ці дві складові і, безумовно, культура. На це теж треба зважати». 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов