Полтавцям показали фільм про напад Росії на Грузію

Цієї п’ятниці, 3 квітня, в рамках Кінофестивалю Hескорених Націй в місті Полтава відбувся кінопоказ стрічки під назвою «5 днів у серпні». 

Фільм розповідає про події літа 2008 року в Грузії під час нападу Росії і зазіхання на територіальну цілісність і незалежність Грузії.

На показ прийшла небайдужа полтавська молодь, яка розуміє, що треба готуватись до непередбачуваних дій з боку недоброзичливих «сусідів». Хоча фільм художній, а не документальний, він висвітлює події 7-річної давнини. А сучасна ситуація на Сході України має неабияку схожість, і тому треба брати досвід задля уникнення схожих помилок при боротьбі із тим самим ворогом.

«Фільм дуже сподобався! Особливо те, що дивлячись на всі ті жахи, які показують в фільмі мають так  багато спільного із тим, що переживають наші хлопці зараз там, на Сході. Мій знайомий, доброволець, що зараз перебуває в зоні бойових дій, показував відео з АТО. Згадуючи кадри з фільму, я особливо переживала, знаючи, що там все набагато жорсткіше. Тому ми не маємо стояти осторонь! І таких як я, готових щось робити, ще багато», – говорить учасниця кінопоказу Вікторія.

Наступним в рамках кінофестивалю полтавці побачать фільм під назвою «Білоруська мрія». Тож запрошуємо всіх, хто хоче змінювати нашу країну!

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов